KSIUwaga!!!!
Spotkanie Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich zostaje przeniesione na 28 listopada 2017r.

Komisja spotyka się w godzinach od 17.00 - 18.00 w Biurze Hufca.

Przepraszamy za zmiany!

KSI
Informujemy, że spotkanie Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich odbędzie się 21 listopada 2017r. w godz. 17.00-18.00 w Biurze Hufca.

Zapraszamy zainteresowanych.

Przypominamy, że karty prób lub sprawozdania należy przesłać do komisji na trzy dni przed spotkaniem.

BSP2017 logo 1
Komenda Hufca ZHP Leżajsk w dniach 16-17 grudnia 2017r. organizuje wyjazd do Zakopanego po Betlejemskie Światełko Pokoju.

Koszt wyjazdu: 55 zł dla harcerzy, którzy uczestniczyli w akcji „Pucha”, 65 zł pozostali harcerze

Komenda Hufca zapewnia transport, nocleg, wyżywienie (obiadokolacja w sobotę, śniadanie
w niedzielę) oraz wydatki związane z programem.

Pierwszeństwo zgłoszeń posiadają harcerze uczestniczący w akcji „Pucha”. Liczba miejsc ograniczona, więcej informacji w sprawach zapisu udzielają drużynowi.

Termin zgłoszeń: 18.11.2017r. (drużynowi  do dh. Edyty)

Do pobrania zgoda rodziców

1 % - to jedyna część podatku, o której przeznaczeniu każdy może zadecydować sam

Dlaczego warto przeznaczyć 1% swojego podatku
na ZHP?

- ZHP to inwestycja w dzieci Twoje i Twoich bliskich, Twoich znajomych,

- ZHP to największe stowarzyszenie wychowawcze w Polsce,

- ZHP zrzesza i obejmuje opieką prawie 140 tys. dzieci
i młodzieży.

ZHP to organizacja, która potrzebuje twojej pomocy!

Kto może przeznaczyć 1%?

- podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,

- podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

- podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą
i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.

Jak przeznaczyć 1% podatku na Hufiec Leżajsk?

- w odpowiedniej rubryce formularza PIT wpisać nazwę organizacji: Chorągiew Podkarpacka ZHP,

- a poniżej KRS: 0000296261

- w polu informacje dodatkowe wpisać: „dla Hufca Leżajsk”