19401317 1480945055278258 1780205122 oPodajemy do wiadomości godziny wyjazdu na obóz harcerski do Błot Karwieńskich w dniu 13.07.2017r.

Leżajsk – zbiórka o godz. 20.10, wyjazd 20.30 z parkingu koło basenu
Nowa Sarzyna – zbiórka o godz. 20.30, wyjazd 20.45 z parkingu koło basenu

Prosimy o punktualność!!!

Powrót 24.07.2017r. w godzinach 8.00-9.00

Telefony kontaktowe: 698 081 173, 505 167 310

Przypominamy o zabraniu śpiworów, nakryć głowy, strojów kąpielowych, ręczników, środków do opalania. Mile widziane sznurki, spinacze i proszek do prania.
Obowiązkowo bielizna, stosowna ilość ubrań, coś od deszczu i przybory toaletowe. Cierpiących na chorobę lokomocyjną prosimy o zabranie leków.

Harcerze pamiętają o pełnym umundurowaniu!!!!

I wszyscy zabieramy dobry humor :D

1 % - to jedyna część podatku, o której przeznaczeniu każdy może zadecydować sam

Dlaczego warto przeznaczyć 1% swojego podatku
na ZHP?

- ZHP to inwestycja w dzieci Twoje i Twoich bliskich, Twoich znajomych,

- ZHP to największe stowarzyszenie wychowawcze w Polsce,

- ZHP zrzesza i obejmuje opieką prawie 140 tys. dzieci
i młodzieży.

ZHP to organizacja, która potrzebuje twojej pomocy!

Kto może przeznaczyć 1%?

- podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,

- podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

- podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą
i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.

Jak przeznaczyć 1% podatku na Hufiec Leżajsk?

- w odpowiedniej rubryce formularza PIT wpisać nazwę organizacji: Chorągiew Podkarpacka ZHP,

- a poniżej KRS: 0000296261

- w polu informacje dodatkowe wpisać: „dla Hufca Leżajsk”